Projekt QA vezető

Στείλτε μια αίτηση

Έδρα HU - Budapest

Τομέας εργασίας : Minőségirányítás
Συμβόλαιο : Munkakör
Έναρξη από : 01/07/2021

Job description

Szívesen lennél egy piacvezető állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelő minőségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megőrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bővül?

Legyél nálunk Te is Projekt QA vezető!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelő kapacitásunk bővítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló előmenetelben és a cégen belüli karrierlehetőségekben.

Milyen feladatok várnak rád?:

A vállalat hosszútávú stratégiáját támogató projektek, beruházások minőségügyi megfelelőségének biztosítása.
A projekt csapat tagjaként együttműködsz a többi projekt taggal annak érdekében, hogy a projektek, beruházások, transzferek során a GMP, a hatósági és a vállalati előírások beépülésre kerüljenek a projekt teljes ciklusa során.
Szakmailag fejleszted és támogatod a Focus Factory QA csapatában, a projektekben résztvevő munkatársakat.
Megalkotod és bevezeted azokat az alap szabályozásokat, amelyeket a projektek során minőségügyi megfelelőség szempontjából be kell tartani.
Szervezed és részt veszel az adott projekt, beruházás, transzfer hatósági jóváhagyási folyamatában.
Részt veszel projekt Committee megbeszéléseken és képviseled a minőségügyi elvárásokat.
Tudásoddal, tapasztalatoddal támogatod a vállalat projektjeinek sikeres megvalósítását.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytől függően
Kiemelkedő cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

a feladatoktól nem megijed, hanem kihívásként éli meg,
sikeresen vesz részt csapatmunkában,
megérti a többi résztvevő kérését és elfogadtatja a saját elvárásait,
nincs nyelvi akadálya annak, hogy nemzetközi csapatban dolgozzon,
elfogadja, sőt keresi a változtatások, fejlesztések lehetőségeit.

Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat!

Επιστροφή στην αρχή

ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Ο παρών ιστότοπος προορίζεται για χρήση μόνο από κτηνιάτρους, φαρμακοποιούς, φοιτητές κτηνιατρικής, βοηθούς κτηνιάτρου ή άλλους επαγγελματίες κτηνιατρικής υγειονομικής περίθαλψης και επαγγελματίες φροντίδας ζώων.

Για να προχωρήσετε, επιλέξτε το κουμπί ΕΙΣΟΔΟΣ επιβεβαιώνοντας έτσι ότι η παραπάνω δήλωση ισχύει για εσάς. Διαφορετικά επιλέξτε το κουμπί ΕΞΟΔΟΣ για να εξέλθετε από τον ιστότοπο.