Στείλτε μια αίτηση

Έδρα HU - Budapest

Τομέας εργασίας : Termelés
Συμβόλαιο : Munkakör
Έναρξη από : 09/02/2021

Job description

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelõ minõségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének javításán, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bõvül?.

Legyél nálunk te is Technikus a termelésben!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái, oltókészülékei és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét, hozzájárulnak az élelmiszerellátás biztonságához.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelõ kapacitásunk bõvítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van, akikre nagyon büszkék vagyunk.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.
Mert tapasztalat nélkül is megkapod a munkád elvégzéséhez szükséges oktatásokat.

Ha csatlakozol hozzánk, oltóanyag termelési folyamatokban veszel részt, mely a következõ feladatokat tartalmazza:

Műszaki berendezések, gyógyszeripari tartályok szakszerű kezelése.
Az üzemben antigéneket állítunk elõ, melyeket vagy fermentációs technológiával, vagy tojáson/szöveten kell elvégezned.
Munkád során elvégzett műveleteket papíron és elektronikus formában kell dokumentálnod GMP elõírások szerint.
Számunkra kiemelten fontos a környezetvédelem, ezért a gyártási és veszélyes hulladékot, megfelelõ elõírás szerint kell kezelned.
Tiszta térben, azaz aszeptikus környezetben dolgoznál, ahol a megfelelõ védõruhával látunk el.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Vállalják az elõre ütemezett többműszakos munkarendet
Megbízhatóak és kellõen lendületesek, hogy beilleszkedjenek a csapatba.
Precízek, mert rajtuk is múlik a vakcina megfelelõ minõsége.
Nagy elõny a technikusi, szakközépiskolai képzettség, valamely egészségügyi, vegyész, élelmiszeripari, környezetvédelmi szakirányon.
Más termelõ/gyártó vállalatnál már szereztek tapasztalatot, de pályakezdõk jelentkezését is várjuk, ha tanulni és fejlõdni akarnak.

Sikerünk kulcsa csapatunkban rejlik! Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat! Kattints a ?Jelentkezem? gombra, vagy add be a pályázatodat a humaneroforras@ceva.com email címre.

Επιστροφή στην αρχή