Villamos karbantartó mérnök

Στείλτε μια αίτηση

Έδρα HU - Budapest

Τομέας εργασίας : Támogatás
Συμβόλαιο : Munkakör
Έναρξη από : 25/03/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársakat keresünk, folyamatos bõvülés miatt, hogy csatlakozzanak jó nevű, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

Villamos karbantartó mérnök munkakörbe

Feladatok:

Felelõs az adott üzemegység teljes körű karbantartási tevékenységéért (termelõ berendezések, üzemen belüli ellátó rendszerek), a műszaki háttér fenntartásáért.
Szervezi a karbantartási folyamatokat (reaktív és megelõzõ karbantartás).
Szakmai irányítója az egységhez tartozó elektromos karbantartó csapatnak.
Felméri és meghatározza a szükséges műszaki szakmai ismereteket és azok szintjeit, ennek alapján javaslatot tesz a technikusi csapat képzésére, fejlesztésére.
Közvetlen kapcsolatot tart a termelés képviselõivel és a társosztályokkal.
Figyelemmel kíséri a területén a berendezések állapotát, megbízhatóságuk növelése érdekében javaslatokat tesz javításokra, fejlesztésekre.
Részt vesz a megelõzõ karbantartási program kialakításában, üzemelteti azt és egyezteti a társosztályokkal a végrehajtási ütemtervet.
Kapcsolatot tart vállalkozókkal a javítások elvégzése érdekében, igazolja a teljesítéseket.
Elemzi a javítási folyamatokat, meghatározza a területéhez tartózó tartalék alkatrész igényt és támogatja azok beszerzését.
Tervezi és követi a területéhez tartozó karbantartási költségeket.
Gondoskodik arról, hogy az elvégzett feladatok a karbantartási informatikai rendszerben megfelelõen rögzítve legyenek.
Betartja és betartatja a minõségbiztosítási, munka-, egészség- és környezetvédelmi elõírásokat.

Elvárások:

Műszaki felsõfokú végzettség (villamos-, automatizálási vagy mechatronikai).
Karbantartás területén szerzett 1-3 éves tapasztalat.
Technikusi csapat vezetésében szerzett gyakorlat.
Angol nyelv kommunikációs szintű használata (szóban és írásban).

Elõny:

TPM ismerete, LEAN karbantartási rendszerek ismerete
Gyógyszeripari tapasztalat (tisztatér, aszeptikus műveletek), GMP ismerete

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
cafeteriaétkezési hozzájárulás
meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttér

Επιστροφή στην αρχή

ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Ο παρών ιστότοπος προορίζεται για χρήση μόνο από κτηνιάτρους, φαρμακοποιούς, φοιτητές κτηνιατρικής, βοηθούς κτηνιάτρου ή άλλους επαγγελματίες κτηνιατρικής υγειονομικής περίθαλψης και επαγγελματίες φροντίδας ζώων.

Για να προχωρήσετε, επιλέξτε το κουμπί ΕΙΣΟΔΟΣ επιβεβαιώνοντας έτσι ότι η παραπάνω δήλωση ισχύει για εσάς. Διαφορετικά επιλέξτε το κουμπί ΕΞΟΔΟΣ για να εξέλθετε από τον ιστότοπο.